Cytat:
|
Żeby w ogóle myśleć o 8 należało wygrać wszystkie mecze do meczu z Żydkami. Remis z Płockiem to nawet nie tyle stracone 2 punkty, a 3 bo zamiast straty 3 punktów do górnej ósemki jest 6 punktów i to praktycznie przekreśliło już jakiekolwiek szanse stąd temat póki co ucichł.
|
No i wlasnie to pokazuje lekkie upośledzenie osób, które tak tutaj piały o TOP8 i wszystko wyliczały i mimo, że nadal mamy szansę na TOP8 i nazwa tematu jest dalej "zabawa statystyką" to nagle się tym od zabawy statystyką odechciało bawić. nie wiem co to jest za mentalność, ze jak jest dobrze to się ludzie podniecają i piszą o top8, top3 i idziemy na mistrza, a pierwszy remis i już zostało zweryfikowane ile w tym było słomianego zapału i sensu a ile prawdy.
I jedynie pepe72 widac, że lubi sobie patrzeć na cyferki i mnożyć możliwości i zrobil kolejną analize. Nie dlatego, że się podnieca, że były 2 czy 20 zwycięstw z rzedu i nie dlatego, że są super szanse, tylko z czystej chęci zabawy i kombinowania.
A reszta zamiast się cieszyć, że jest 1 punkt i czyli o jeden punkt mniej do zdobycia i pisać teraz jak to statystycznie możemy ograć Legię, Lecha iZydów i Piasta to nagle przestała wierzyć w statystykę i wyjebała.