Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 03.03.2020, 20:17
Cytat:
Żeby w ogóle myśleć o 8 należało wygrać wszystkie mecze do meczu z Żydkami. Remis z Płockiem to nawet nie tyle stracone 2 punkty, a 3 bo zamiast straty 3 punktów do górnej ósemki jest 6 punktów i to praktycznie przekreśliło już jakiekolwiek szanse stąd temat póki co ucichł.
No i wlasnie to pokazuje lekkie upośledzenie osób, które tak tutaj piały o TOP8 i wszystko wyliczały i mimo, że nadal mamy szansę na TOP8 i nazwa tematu jest dalej "zabawa statystyką" to nagle się tym od zabawy statystyką odechciało bawić. nie wiem co to jest za mentalność, ze jak jest dobrze to się ludzie podniecają i piszą o top8, top3 i idziemy na mistrza, a pierwszy remis i już zostało zweryfikowane ile w tym było słomianego zapału i sensu a ile prawdy.

I jedynie pepe72 widac, że lubi sobie patrzeć na cyferki i mnożyć możliwości i zrobil kolejną analize. Nie dlatego, że się podnieca, że były 2 czy 20 zwycięstw z rzedu i nie dlatego, że są super szanse, tylko z czystej chęci zabawy i kombinowania.
A reszta zamiast się cieszyć, że jest 1 punkt i czyli o jeden punkt mniej do zdobycia i pisać teraz jak to statystycznie możemy ograć Legię, Lecha iZydów i Piasta to nagle przestała wierzyć w statystykę i wyjebała.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując