Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23029
Stary 03.03.2020, 17:41
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Hmhm, czyli Wislocki po wzieciu udzialu w przejeciu SA przez kambodzanskiego parodyste, pozniej odegral znaczaca role w ratowaniu spolki po to zeby po dwoch latach znow ja przejac i znow oddawac w rece innego parodysty? To sie trzyma kupy!!!
A jaką tak naprawdę rolę odegrał pan Wisłocki? Miał zgasić światło, miotał się przed kamerami z rozbieganym wzrokiem i na jego nieszczęście znał go Królewski, który nie wiedział, że się nie da albo, że ma się nie dać i wlał kibicom nadzieję w serca. Cóż karnawał się jednak musi skończyć.
Odpowiedz cytując