Enigmovsky napisał(a):

Władze TSu grają na zwłokę i w międzyczasie szukają nowej Wanny.
Na szczęście z tą bandą idiotów nikt poważny nie będzie wchodził w współpracę i jeszcze ich utrzymywał (a przecież wiadomo że TS ma ogromne długi które ciągle skutecznie ukrywa przed wyjściem na światło dzienne).
Kiedy w końcu ktoś tam zrozumie że tylko BJK są w stanie zapewnić Wiśle stabilizację!?!
|
Hmhm, czyli Wislocki po wzieciu udzialu w przejeciu SA przez kambodzanskiego parodyste, pozniej odegral znaczaca role w ratowaniu spolki po to zeby po dwoch latach znow ja przejac i znow oddawac w rece innego parodysty? To sie trzyma kupy!!!