FraMat napisał(a):

Nie bądź złośliwy.
A jak nie przemyślał to dostaniemy łatwe bęcki i tyle.
|
Ale ja nie jestem złośliwy, są tu ludzie którzy na serio twierdzą że po przegranych derbach należy zwolnić trenera.
Brak Brożka oznacza że raczej Tupta zacznie mecz w pierwszym składzie. Buksa jest fizycznie za słaby żeby przeżyć 70 minut rąbanki.