Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.03.2020, 14:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź złośliwy.

A jak nie przemyślał to dostaniemy łatwe bęcki i tyle.
Ale ja nie jestem złośliwy, są tu ludzie którzy na serio twierdzą że po przegranych derbach należy zwolnić trenera.

Brak Brożka oznacza że raczej Tupta zacznie mecz w pierwszym składzie. Buksa jest fizycznie za słaby żeby przeżyć 70 minut rąbanki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.03.2020 o godz. 14:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując