!!IRIVER!! napisał(a):

Więc lepiej niech wyjdzie niedoleczony Paweł i niech go rozjebią do reszty?
Tupta na szpicy i tyle w temacie.
|
Jeśli Brożek faktycznie dalej jest niedoleczony to fakt, niech idzie Tupta. Jednak liczę że Brożek jest jednak zdrów i wskoczy do wyjściowej 11.