Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.03.2020, 13:25
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Więc lepiej niech wyjdzie niedoleczony Paweł i niech go rozjebią do reszty?

Tupta na szpicy i tyle w temacie.
Jeśli Brożek faktycznie dalej jest niedoleczony to fakt, niech idzie Tupta. Jednak liczę że Brożek jest jednak zdrów i wskoczy do wyjściowej 11.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując