Levis88 napisał(a):

|
Oby wyszedł Hebert od pierwszej minuty. Wrzutki pójdą z każdej pozycji od początku meczu pewnie.
|
Słuszna uwaga z bo akurat cracivja słynie z grania laga do przodu. Nie liczylbym na zmianę sposobu gry, szczególnie widząc nasze problemy przy SFG z Plockiem