Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 03.03.2020, 12:14
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Jak wyjdzie Buksa to pewnie trzy szybkie wślizgi i zniosą chłopaka. Dałbym tu kogoś bardziej fizycznego, może Brożek na początek potem Tupta?
Dużo zależy od naszego środka, oby Basha i Zukow mieli dobry dzień i rozbijali ataki sąsiadki a zarazem pomagali w obronie, bo nasza obrona jest jaka jest.

Byle nie przegrać i jazda!
Więc lepiej niech wyjdzie niedoleczony Paweł i niech go rozjebią do reszty?

Tupta na szpicy i tyle w temacie.
Odpowiedz cytując