Arkas napisał(a):

Jak wyjdzie Buksa to pewnie trzy szybkie wślizgi i zniosą chłopaka. Dałbym tu kogoś bardziej fizycznego, może Brożek na początek potem Tupta?
Dużo zależy od naszego środka, oby Basha i Zukow mieli dobry dzień i rozbijali ataki sąsiadki a zarazem pomagali w obronie, bo nasza obrona jest jaka jest.
Byle nie przegrać i jazda!
|
Więc lepiej niech wyjdzie niedoleczony Paweł i niech go rozjebią do reszty?
Tupta na szpicy i tyle w temacie.