Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1618
Stary 03.03.2020, 09:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Co tu taki zastój i cisza?
Jeden mecz zremisowany i juz o TOP8 i pucharach nikt )oprócz jednej osoby) nie chce mówić?
Niby zakladaliście, że możemy zremisowac jakiś mecz, no jest remis, to dawajcie teraz, że wygramy wszystko do końca to będzie top8.
Poza tym dzisiaj ciho bo był remis, a jutro zwycięstwo i co, znowu będzie festiwal onanizmu w tym temacie?

Sorki za ironię ale mnie rozpierdala ten tok rozumowania ekspertów na zasadzie, że jak jest wygrana, a najlepiej kilka to pilkarz dobry, trener dobry, gramy o mistrza, a jak jest porazka to patalachy, trener się nie zna i gramy o utrzymanie.
To trochę tak jakby przepowiadać pogodę na wczoraj
Żeby w ogóle myśleć o 8 należało wygrać wszystkie mecze do meczu z Żydkami. Remis z Płockiem to nawet nie tyle stracone 2 punkty, a 3 bo zamiast straty 3 punktów do górnej ósemki jest 6 punktów i to praktycznie przekreśliło już jakiekolwiek szanse stąd temat póki co ucichł. Zapewne odżyje dzisiaj po 22 bo jak wygramy znowu się pojawi nadzieja i kalkulacje na ósemkę a jeśli nie to będzie wyliczanie punktów do utrzymania

Akurat ja mimo że od początku pisałem że się to nie uda to akurat rozumiałem optymizm niektórych kibiców po serii zwycięstw i nawet u mnie pojawiła się myśl: ,,a może jednak?".

Z tym, że ja po porażce czy remisie potrafię zrozumieć że nie jesteśmy tuzami tej ligi, klub ledwo zipi, kadra mimo że zdecydowanie wzmocniona w porównaniu z jesienią to i tak nie jest nie wiadomo jak mocna (jedynie środkowa linia jest jedną z mocniejszych w tej lidze). Nie szukam winnych, w postaci trenerów piłkarzy czy prezesów. Wiem że klub jest teraz dobrze zarządzany, piłkarzom ambicji odmówić nie można, wszyscy starają się jak mogą i po prostu im kibicuje, nie krytykuje.
Odpowiedz cytując