FraMat napisał(a):

Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera.
Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa.
Nie jest.
Wiem, że bronią go wyniki.
Zwłaszcza w tej rundzie.
5 zwycięstw, 1 remis.
Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić?
Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera.
|
Liga nauczyła się gry Wisły więc "efekt nowej miotły" się skończył.
Teraz trzeba albo lepszego wykonawstwa (będzie ciężko, bo m.in. kontuzje) albo trzeba coś pozmieniać.