FraMat napisał(a):

|
mam nadzieję, że Skowronek przemyślał sobie z czego biorą się nasze ciężkie chwile w defensywie
|
A jak nie przemyślał to trzeba go wy.......ić. Ma w końcu taki skład że o żadnych problemach w defensywie nie może być mowy.
Nie jesteśmy faworytem. I tyle. Ale szansę mamy, bo różnice między drużynami w ekstraklasie są do zniwelowania w pojedynczych meczach. Jestem spokojny o zaangażowanie, jeżeli będziemy przy tym mieć trochę farta to wrócimy z trzema punktami. Ale równie dobrze możemy dostać trójkę w plecy, bo pomimo prymitywnej taktyki Cracovia ma lepszych piłkarzy.