Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 03.03.2020, 00:31
FraMat napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieję, że Skowronek przemyślał sobie z czego biorą się nasze ciężkie chwile w defensywie
A jak nie przemyślał to trzeba go wy.......ić. Ma w końcu taki skład że o żadnych problemach w defensywie nie może być mowy.


Nie jesteśmy faworytem. I tyle. Ale szansę mamy, bo różnice między drużynami w ekstraklasie są do zniwelowania w pojedynczych meczach. Jestem spokojny o zaangażowanie, jeżeli będziemy przy tym mieć trochę farta to wrócimy z trzema punktami. Ale równie dobrze możemy dostać trójkę w plecy, bo pomimo prymitywnej taktyki Cracovia ma lepszych piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.03.2020 o godz. 00:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując