Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 03.03.2020, 00:07
Remis wzialbym bez problemu bo mam duze obawy przed tym meczem. Patrzac obiektywnie, na swoim terenie jest to bardzo wymagajacy rywal ktory ma o wiele lepsza obrone niz my i nie bez przyczyny jest w tabeli tam gdzie jest.
Odpowiedz cytując