Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 03.03.2020, 00:03
Z racji naszej biedy i ubóstwa mamy takich piłkarzy, którzy wiadomo, że już powinni być na zasłużonej emeryturze i tyle. Są to Boguś, Brozio i Wasyl. A, że byliśmy rok temu w dupie i pół roku temu w dupie, to chlopaki sa nadal w składzie, ale chyba już nikt się nie łudzi, że są to ich ostatnie chwile w Wiśle i w powaznej pilce na poziomie ekstraklasowym.
No chyba, że znowu będziemy w dupie, cały sklad się rozsypie i nie będzie kogo kupić/podpisać z kim kontraktu, to wtedy może byc rożnie.
Swoje dla Wisły chlopaki pograli, szczegolnie Rafal i Paweł i to jest piekne, że mamy pilkarzy, którzy tak się identyfikuja z klubem, tyle mają oni wspomnień z nami i my z nimi, taki kawal historii razem przeszliśmy.

Także nie ma się co denerwować itd na pilkarza zasłuzonego i wysluzonego, skoro wiadomo, że jest akurat w tym sezonie trochę z potrzeby chwili. Szacunek dla niego
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując