Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 02.03.2020, 23:21
Tym bardziej że Skowronek pracuje 3 i pół miesiąca z czego miesiąc to była przerwa świąteczna....Pamiętajmy jak kiepsko drużyna wyglądała w rundzie jesiennej pod względem kondycji.Poprawę widać gołym okiem ale chyba nikt nie sądzi że takie zaległości można nadrobić w miesiąc mając na uwadze że drużyna musi wejść w miarę "świeża" w rundę wiosenną.Cieszmy się z tych punktów bo w grudniu takie wyniki wzięli byśmy w ciemno.W tych meczach najważniejszy był wynik a nie wrażenia artystyczne.
Odpowiedz cytując