Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.03.2020, 22:48
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.
To dobrze go znasz, bo właśnie w Sekcji Piłkarskiej na pytanie, czy Wisła zamierza coś z tym dalej zrobić powiedział, że nie, mamy tylko nadzieję, że ten wątek się nie będzie powtarzał w przyszłości i że to była jednorazowa decyzja Cracovii, oraz że zamierzamy ją uszanować
Co więcej dodał, że "prywatnie" ma nadzieję, że kibice Cracovii nie będą z tego powodu "dyskryminowani na innych stadionach"

PS. A ja tak "prywatnie" to uważam, że wszystkim to tak naprawdę po prostu pasuje, włącznie z naszymi włodarzami. Zrozumiałe to raczej zresztą niestety, jak się nad tym zastanowić.
Co nie znaczy oczywiście, że kibice nie powinni tematu nagłaśniać i domagać się wyciągnięcia konsekwencji od Cracovii.
Ostatnio edytowane przez masada : 02.03.2020 o godz. 23:59.
Odpowiedz cytując