Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 02.03.2020, 22:33
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
A ja tam nie wiem czy nie zagra jednak Hołownia. Nawet jeśli nie zagra, lepiej żeby Probierz myślał, że może jednak zagra. Ot, taka zagwozdka dla przeciwnika. Natomiast z przodu niestety, albo stety (przekonamy się jutro), zagra Tupta. Wojtkowski - Mak? Ostatnio lepiej wyglądał Wojo.


Nie wykluczałbym też wejścia Pawłowskiego za Savicevica, choćby i w drugiej połowie (tu jednak bardzo liczyć się może wzrost).


BTW co z sprawą biletową? Klub robi coś w tej sprawie? Będzie pismo do władz eklapy czy tam pzpn i wizja jakiejś kary dla icków czy też zasada oko za oko przy następnym meczu na Reymonta?

Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.
Żadne pismo nic nie da na tą chwile, bo żydki to robią w granicach prawa niestety i za przyzwoleniem związku i ESA. Potrzebna jest szersza debata o stanie przepisów dot. Przyjmowania gości.
Odpowiedz cytując