Harcownik napisał(a):

A ja tam nie wiem czy nie zagra jednak Hołownia. Nawet jeśli nie zagra, lepiej żeby Probierz myślał, że może jednak zagra. Ot, taka zagwozdka dla przeciwnika. Natomiast z przodu niestety, albo stety (przekonamy się jutro), zagra Tupta. Wojtkowski - Mak? Ostatnio lepiej wyglądał Wojo.
Nie wykluczałbym też wejścia Pawłowskiego za Savicevica, choćby i w drugiej połowie (tu jednak bardzo liczyć się może wzrost).
BTW co z sprawą biletową? Klub robi coś w tej sprawie? Będzie pismo do władz eklapy czy tam pzpn i wizja jakiejś kary dla icków czy też zasada oko za oko przy następnym meczu na Reymonta?
Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.
|
Żadne pismo nic nie da na tą chwile, bo żydki to robią w granicach prawa niestety i za przyzwoleniem związku i ESA. Potrzebna jest szersza debata o stanie przepisów dot. Przyjmowania gości.