Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 02.03.2020, 19:56
Mnie jedynie martwi, że młody Pawłowski przyspawany do ławy, bo on naprawdę dawał radę w poprzedniej rundzie i w meczach kontrolnych. Uważam, że gdyby on wszedł w tym meczu za Żukova zamiast Kuljevicia to możliwe, że wynik byłby inny. Chłopak zawsze dawał dużo jakości i ożywienia w środku pola. Szkoda go.

Uważam też, że Boguś niestety już się nie nadaje. Od ostatniej kontuzji widać, że brak mu pewności siebie i gra tylko na alibi, cały czas do tyłu, żeby tylko nie stracić. On często tak miewał, ale potrafił takie zagrania przeplatać świetnymi - teraz całkiem zgasł. Chyba sam czuje, że to już nie to i dlatego tak gra, żeby tylko czegoś nie spieprzyć. Wpuszczanie go jako zmiennika mija się z celem. Niestety Rafał tak ma, że jak nie ma zaufania to nic nie pokaże. A w obecnej dyspozycji i przy obecnej metryce - nawet przy pełnym zaufaniu i grze w pierwszym składzie mógłby nie podołać.

A tak poza tym to nie mam większych uwag.
Odpowiedz cytując