|
weźże czytaj przytomnie.
Tak, wiem, że mamy skład na maks środek tabeli. Gdzieś napisałem, ze na mistrza?
Gdzieś napisałem że mamy skład na dominację przez cały mecz?
Piszę tylko to, co pobrzmiewa w wielu wypowiedziach na forum, choć na razie nikt nie chce tego powiedzieć głośno: my nie dajemy się zdominować po jakiejś walce. My pozwalamy się zdominować po strzelonym przez nas golu.
A to już nie wynik jakości składu tylko przyjętych przez trenera założeń.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|