Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 02.03.2020, 16:52
A ja tam nie wiem czy nie zagra jednak Hołownia. Nawet jeśli nie zagra, lepiej żeby Probierz myślał, że może jednak zagra. Ot, taka zagwozdka dla przeciwnika. Natomiast z przodu niestety, albo stety (przekonamy się jutro), zagra Tupta. Wojtkowski - Mak? Ostatnio lepiej wyglądał Wojo.


Nie wykluczałbym też wejścia Pawłowskiego za Savicevica, choćby i w drugiej połowie (tu jednak bardzo liczyć się może wzrost).


BTW co z sprawą biletową? Klub robi coś w tej sprawie? Będzie pismo do władz eklapy czy tam pzpn i wizja jakiejś kary dla icków czy też zasada oko za oko przy następnym meczu na Reymonta?

Oczywiście znając Królewskiego pewnie wygra trzecia opcja czyli zostawmy to i nadstawmy drugi policzek.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 02.03.2020 o godz. 17:44.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując