Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.03.2020, 16:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
krzydzące to porównanie dla Buchala , to aktualnie jeden z najpewniejszych bramkarzy eklapy , przychodzil do nas juz z latką talentu z Ruchu , niestety dość długo miał problemy z pewnością siebie

aktualnie po wygraniu rywalizacji z Lisem , to nasz naprawde mocny punkt , a czepianie sie go za bramke Urygi to swoiste kuriozum , tego typu gol to wina tylko i wyłącznie środkowych obrońców

a do tego należy dodać , że Płock ma ponadprzecietna skuteczność w tego typu akcjach , a Furman jak na eklape jest zawodnikiem niemal wybitnym w tym aspekcie
Żeby była jasność: Nie uważam że można tą bramkę zapisać na jego konto, bo nie. Jednakże zachować się mógł lepiej i byłaby szansa obronić ten strzał gdyby nie zrobił tych kroków do przodu i się zaczął potem cofać. Ogólnie należało do tej piłki nie wychodzić bo była za daleko. Nie wiadomo czy tak czy siak by zdołał to obronić bo strzał był bardzo dobry, ale na pewno dałby sobie większe szanse. Owszem Furman dobrze bije stałe fragmenty ale akurat ta wrzutka była raczej słaba, zdecydowanie za długo wisiała w powietrzu, i tu bura dla obrońców przede wszystkim.

Ja nie twierdzę że Buchal to nasz słaby punkt. Od początku rundy broni w porządku, bez fajerwerków ale tu nie trzeba fajerwerków tylko solidności i w tym aspekcie jest ok (chociaż czasami mam nerwy jak piłka do niego idzie, lub jak właśnie wychodzi do dośrodkowań). Po prostu zestawiając go przy Peskovicu uważam że Serb jest lepszym bramkarzem.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 02.03.2020 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując