|
Sytuacja, w której powszechnie Cracovia uważana jest za faworyta, a my skazani na nieuchronna porażkę.
Bywało już tak i wtedy graliśmy jedne z najlepszych spotkań.
Będzie trudno jeśli wyjdziemy z nastawianiem na utrzymanie remisu i a może coś wpadnie...
mam nadzieję, że Skowronek przemyślał sobie z czego biorą się nasze ciężkie chwile w defensywie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|