Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.03.2020, 16:01
Sytuacja, w której powszechnie Cracovia uważana jest za faworyta, a my skazani na nieuchronna porażkę.
Bywało już tak i wtedy graliśmy jedne z najlepszych spotkań.
Będzie trudno jeśli wyjdziemy z nastawianiem na utrzymanie remisu i a może coś wpadnie...

mam nadzieję, że Skowronek przemyślał sobie z czego biorą się nasze ciężkie chwile w defensywie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując