Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.03.2020, 16:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie zaczynają być widoczne niedostatki warsztatowe nowego trenera.
Bo nie wszystko da się zwalić na jakość składu. Tym bardziej, że jak na Ekstraklasę jest on całkiem niezły.
Nie jestem od pouczania trenera, ale już od początku nowej rundy widać, że za bardzo oddajemy środek.
Może dlatego, że chociaż pozornie jest on silny: Żukow, Savicevic, Basha, to mało kreatywny.
A skrzydła nawet z Błaszczem nie dają rady.
szybko poszło tym razem
Odpowiedz cytując