Temat
:
[XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
18
02.03.2020, 15:22
Kuba nie przegrał derbów. I oby tak zostało. Patrząc na grę naszą i Kopertovii - cholera wie jak będzie. Nic mnie nie zaskoczy jeśli chodzi o wynik.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Slash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slash
Znajdź inne posty napisane przez Slash