|
Ogólnie zaczynają być widoczne niedostatki warsztatowe nowego trenera.
Bo nie wszystko da się zwalić na jakość składu. Tym bardziej, że jak na Ekstraklasę jest on całkiem niezły.
Nie jestem od pouczania trenera, ale już od początku nowej rundy widać, że za bardzo oddajemy środek.
Może dlatego, że chociaż pozornie jest on silny: Żukow, Savicevic, Basha, to mało kreatywny.
A skrzydła nawet z Błaszczem nie dają rady.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|