Karherop napisał(a):

Hołownia już grał w meczu z Korona.
Skład raczej przewidywalny, uważam że Janicki out, Hebert im, Reszta bez zmian.
Liczę na wygraną, bo i czemu nie? Wszystko rozstrzygnie się w głowie, jednak to cracovia jest wg mnie w gorszym stanie psychicznym bo właśnie ich złudzenia o mistrzostwie w zasadzie prysły.
|
A mieli takie złudzenia? Chyba tylko ich kibice. Przecież nawet Probierz oszczędzał na derby Lopesa i Van Amerstorfa w meczu z legią. Oni pewnie liczą na pudło w tym sezonie, nie róbmy z Probierza idioty. Za to nas będą chcieli upokorzyć. Mam nadzieje że to my znowu ich upokorzymy
