Batiar napisał(a):

@Gunner1906
Zważ jednak, że Olek Buksa w przeciwieństwie do Kamila Wojtkowskiego rozumie, że gra w piłkę nożną jest sportem zespołowym, a nie indywidualnym popisem z punktacją za wrażenia artystyczne. Dlatego ja stawiam na Olka Buksę. Z Kamila Wojtkowskiego może być bardzo duży pożytek, ale dopiero wtedy gdy zrozumie, że jeśli pod bramką rywala kolega z drużyny jest na lepszej pozycji niż on sam to należy spróbować mu futbolówkę podać, a nie bezmyślnie strzelać w kierunku bramki - częściej niecelnie niż celnie.
|
Napisałem że również wolałbym Maka za Wojtkowskiego ale nie koniecznie dawać od pierwszej minuty Olka na atak bo go Judki tam stłamszą. A niestety innej opcji nie ma. Mak może grać tylko wtedy jak jest Buksa (lub holownia ale tu wszyscy wiemy że nie dostanie szansy w tym meczu). Nie demonizowalbym aż tak Wojtkowskiego. Ma chłopak potencjał, który już nie raz pokazał. Szybkość i drybling są jego atutem i często potrafi zrobić jakąś fajną przewagę przez coś takiego. Dla mnie to nie największy problem na ten mecz. Bardziej zmianę widzę na stoperze w postaci gry Heberta