Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.03.2020, 13:14
Batiar napisał(a):Wyświetl post
@Gunner1906


Zważ jednak, że Olek Buksa w przeciwieństwie do Kamila Wojtkowskiego rozumie, że gra w piłkę nożną jest sportem zespołowym, a nie indywidualnym popisem z punktacją za wrażenia artystyczne. Dlatego ja stawiam na Olka Buksę.
Nie ma opcji żeby Olek zagrał. To jeszcze dzieciak, waży tyle co piórko, nie utrzyma piłki nawet jednej sekundy. Obrońcy pasów będą go przestawiać jak tylko będą chcieli.

Stawiam na Tuptę, bo szybki, jeśli sie wykuruje, to Brożek. To zdecydowanie nie jest mecz dla Olka. Już Płockiem był tego przedsmak, po jego wejściu graliśmy praktycznie w 10.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując