piotrex007 napisał(a):

|
Szkoda, że wcześniej trener nie dał szansy choć zaprezentować się w którymś meczu Hołowni. Wtedy by dało się zgrać ten skład z przodu w miarę sensownie. Teraz jednak to chyba zbyt spore ryzyko, żeby z marszu na Derby go dawać na obronę.
|
Hołownia już grał w meczu z Korona.
Skład raczej przewidywalny, uważam że Janicki out, Hebert im, Reszta bez zmian.
Liczę na wygraną, bo i czemu nie? Wszystko rozstrzygnie się w głowie, jednak to cracovia jest wg mnie w gorszym stanie psychicznym bo właśnie ich złudzenia o mistrzostwie w zasadzie prysły.