Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.03.2020, 13:07
piotrex007 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że wcześniej trener nie dał szansy choć zaprezentować się w którymś meczu Hołowni. Wtedy by dało się zgrać ten skład z przodu w miarę sensownie. Teraz jednak to chyba zbyt spore ryzyko, żeby z marszu na Derby go dawać na obronę.
Hołownia już grał w meczu z Korona.

Skład raczej przewidywalny, uważam że Janicki out, Hebert im, Reszta bez zmian.

Liczę na wygraną, bo i czemu nie? Wszystko rozstrzygnie się w głowie, jednak to cracovia jest wg mnie w gorszym stanie psychicznym bo właśnie ich złudzenia o mistrzostwie w zasadzie prysły.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.03.2020 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując