TSWojtas napisał(a):

|
I jeszcze jedno - od kilku lat przy SFG dla przeciwników cały Nasz zespół jest w naszym polu karnym. Dzięki temu również cały zespół rywala jest w naszym polu karnym. Nie można zostawić jednego szybkiego zawodnika z przodu do kontry by absorbował uwagę obrońców i żeby rywal musiał zostawić kogoś z tyłu?
|
Gdy zdobylismy bramkę po roznym Jagielloni w 21 kolejce to wtedy dobrze ustawialiśmy się przy różnym, a teraz jest źle?
Korona zostawia dwóch graczy z przodu przy różnych dla rywala, a pożytku z tego nie ma zadnego.
Jakośc się liczy a nie ilość. To czy było by 2 mniej graczy w naszym polu karnym miało sprawić że Uryga miałby trudniej o bramkę? Śmiem wątpić.