Temat
:
[XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
11
02.03.2020, 12:22
Szkoda, że wcześniej trener nie dał szansy choć zaprezentować się w którymś meczu Hołowni. Wtedy by dało się zgrać ten skład z przodu w miarę sensownie. Teraz jednak to chyba zbyt spore ryzyko, żeby z marszu na Derby go dawać na obronę.
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007