Batiar napisał(a):

|
Sądzę, że mecz z Cracovią jest do wygrania. Trener po spotkaniu z Wisłą Płock musi poważnie podejść do przemyślenia składu. Tutaj nie ma co eksperymentować, trzeba stawiać na pewnych zawodników. Uważam, że w podstawowym składzie powinien wyjść Michał Mak, a nie Kamil Wojtkowski. Wg mnie to co Wojtkowski zaprezentował w meczu z Wisłą Płock bardziej nadaje się do Tańca z Gwiazdami, niż na spotkanie, w którym idzie walka o bardzo ważne punkty.
|
Tutaj zgoda, też tak uważam i być może trener też. Jest jedno ale. Przepis młodzieżowca. Mak może zagrać jeśli w podstawie wyjdzie Buksa. Inaczej musi grać Wojtkowski bo nie wierzę że trener da do środka Pawłowskiego rezygnując z kogoś z trójki Savicevic bahsa zukow
Ps. Inna sprawa że tak jak Mak się bardzo dobrze prezentował jesienią tak w meczu z Koroną dostał szansę od pierwszej minuty i wypadł bardzo blado. Jeden mecz nie może go przekreślać ale trener go też widzi na codzień i być może Maku nie jest w formie