|
Sądzę, że mecz z Cracovią jest do wygrania. Trener po spotkaniu z Wisłą Płock musi poważnie podejść do przemyślenia składu. Tutaj nie ma co eksperymentować, trzeba stawiać na pewnych zawodników. Uważam, że w podstawowym składzie powinien wyjść Michał Mak, a nie Kamil Wojtkowski. Wg mnie to co Wojtkowski zaprezentował w meczu z Wisłą Płock bardziej nadaje się do Tańca z Gwiazdami, niż na spotkanie, w którym idzie walka o bardzo ważne punkty.
|