|
Wyjściem tercetem Niepsuj - Janicki - Klemenz = nie ma co liczyć na dobry wynik na żydzie. Ten ostatni to istny MVP na meczu z Orlenem w kategorii przegrane pojedynki główkowe, dzięki czemu Płock strzela dwie bramki + poprzeczka.
Nie chce nic mówić, ale boję się jak cholera tego meczu w tym składzie obronnym. Niech leczy się Bury i wchodzi Hebert bo nie widzę tego.
|