Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.03.2020, 09:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?
Nic go nie tłumaczy. Mniejszym zagrożeniem byłoby po prostu oddanie im piłki. Płock bodajże zdobywa 60% bramek po stg więc sami się prosiliśmy o stratę bramki...

Niemniej uważam że mecz przegraliśmy równie mocno przez słabe wejścia zmiennikow. Nic w sobotę nie wnieśli do gry.
Odpowiedz cytując