Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 02.03.2020, 09:44
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?
Jakoś mnie to nie specjalnie dziwi bo gość ma zjazd formy od... paru lat? Serio po kimś tak doświadczonym w naszej lidze spodziewałem się trochę rozumu chociaż. Szczególnie mając na uwadze to że Płock nie grał totalnie NIC a od początku sezonu jedynie co to idą na rzuty rożne/wolne bo zdobywają po nich NAJWIĘCEJ bramek w lidze...
Odpowiedz cytując