Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.03.2020, 09:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trzyma tak że jeszcze nie doszło że nie przegraliśmy?

Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów.
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując