Karherop napisał(a):

Trzyma tak że jeszcze nie doszło że nie przegraliśmy? 
Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów.
|
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?