Szneka napisał(a):

Który to już mecz przegrywamy przez głupotę? Tak doświadczeni zawodnicy a piłki nie potrafią przetrzyma w sensownej odległości od własnej bramki?
Eh jeszcze mnie trzyma. Obyśmy jutro się odkuli
|
Trzyma tak że jeszcze nie doszło że nie przegraliśmy?
Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów.