Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 02.03.2020, 09:32
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Który to już mecz przegrywamy przez głupotę? Tak doświadczeni zawodnicy a piłki nie potrafią przetrzyma w sensownej odległości od własnej bramki?
Eh jeszcze mnie trzyma. Obyśmy jutro się odkuli
Trzyma tak że jeszcze nie doszło że nie przegraliśmy?

Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów.
Odpowiedz cytując