Kiedyś auto robiłem tutaj:
AUTO-LAKIERNIA s.c. Bogdan, Małgorzata Malina Szymona Marycjusza 8, 31-651 Kraków
Byłem mega zadowolony chociaż np. na Forum Klubowym Forda ktoś strasznie ten warsztat zjechał - więc cholera wie. Ja tam byłem z 5 lat temu - mogło się wiele zmienić.
Dwa lata temu z innym autem byłem tutaj:
Lux-Car Kraków lakiernictwo samochodowe Stefana Starzyńskiego, 30-397 Kraków
I też byłem zadowolony - może po prostu mam szczęście
Ps. Nie mam pojęcia czy te warsztaty akceptują polisy - powiedziałbym że raczej nie ....