Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2241
Stary 02.03.2020, 08:59
Kiedyś auto robiłem tutaj:

AUTO-LAKIERNIA s.c. Bogdan, Małgorzata Malina Szymona Marycjusza 8, 31-651 Kraków

Byłem mega zadowolony chociaż np. na Forum Klubowym Forda ktoś strasznie ten warsztat zjechał - więc cholera wie. Ja tam byłem z 5 lat temu - mogło się wiele zmienić.


Dwa lata temu z innym autem byłem tutaj:

Lux-Car Kraków lakiernictwo samochodowe Stefana Starzyńskiego, 30-397 Kraków

I też byłem zadowolony - może po prostu mam szczęście


Ps. Nie mam pojęcia czy te warsztaty akceptują polisy - powiedziałbym że raczej nie ....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując