s1mone napisał(a):

|
No ale też sprzedawano miejsca z 'ograniczoną widocznością', więc mogło się zdarzyć, że to wyrównało +/- tych co nie dali rady przyjść.
|
Czyli mam uwierzyć ze było obecnych na stadionie rowniotko 33 000?
No sorry, ale ja dalej nie kminie. Albo jest wg sprzedanych, albo faktycznych. IMO Ta tabela się myli.