Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23008
Stary 01.03.2020, 22:31
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Przez lata na tym forum nie było można powiedzieć niczego złego na temat TS-u i sprzymierzonych z nim organizacji kibicowskich - banowano, obrażano, itp., itd. Mimo iż już w latach 2013-2015 były niepokojące sygnały (rosnące wpływy wiadomych ludzi), a więc na kilka lat przed zimowymi wydarzeniami z przełomu 2018 i 2019 r.

Ale "elity tego forum" wmawiały, że jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej - zrobili wroga z Bednarza, potem z Cupiała, itp.

Wiadomo, czym się to skończyło, mimo iż jeszcze na samym początku 2019 r. wmawiano, że TS i reszta jest super.

Ówczesny wiceprezes - prawa ręka byłej prezes był traktowany jako idol, a były wiceprezes TS-u jako wódz, naczelnik - powstał nawet taki pamiętny artykuł wychwalający na wiadomej stronie.

Oby historia się nie powtórzyła, mimo iż są kontrowersje i to lekko pisząc.

Wydawało się, że po pamiętnym ratowaniu, Wisła w lutym 2020 r. będzie w innym miejscu. Niestety tak się nie stało i niepokoją rosnące wpływy tych, którzy przyczynili się prawie do upadku, a poprzez swoich kolegów, śmiesznych odnowicieli dalej trzymają klub w garści.

Jak prezesem może być były aktywny działacz organizacji, która przyczyniła się do wszelkiego zła (nieznaczne różnice w nazewnictwie nie mają znaczenia)? Bądźmy poważni. To zwykła kpina.

Widać wyraźnie, że przeszkadza się Królewskiemu i reszcie ratowników, a celem jest niedopuszczenie klubu na powrót na właściwe tory.
I to jest rowniez moje zdanie.

Cala nadzieja w Blaszczykowskim (ze wytrzyma) bez niego juz dawno pozostalych ratownikow obdarto by ze zludzen ze maja jakiekolwiek szanse na zrobienie profesjonalnej Wisly.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując