mecze bezpośrednie z drużynami 8+ (i mecze do rozegrania):
8.
WPłock - 1:2 (w) 2:2 (d) - Raków (d), Arka (w), Korona (d), Jaga (w), Śląsk (d), Craxa (w)
9. Jaga - 3:0 (d), 2:3 (w) - Pogoń (w), Śląsk (d), Craxa (w), WPłock (d), ŁKS (w), Piast (d)
10.
Raków - 0:1 (w) - WPłock (w), Pogoń (d), Śląsk (w), ŁKS (d), MY (w), Zagłębie (d)
11. Zagłębie - 4:2 (d), 1:0 (w) - ŁKS (w), Lechia (d), ŁKS (w), Lechia (d), Pogoń (w), Korona (d), Raków (w)
12.
Górnik - 1:0 (d), 2:4 (w) - Lech (w), Craxa (w), ŁKS (w), Lechia (d), Piast (w), Legia (d)
14. Korona - 1:1 (w), 2:0 (d) - Śląsk (w), ŁKS (d), WPłock (w), Piast (d), Zagłębie (w), Lech (d)
15.
Arka - 0:1 (d)
16. ŁKS - 4:2 (w), 4:0 (d)
Pogrubione te zespoły, z którymi mamy gorszy stosunek meczów bezpośrednich. Wyniki z punktu widzenia Wisły, np. 0:1 znaczy, że przegraliśmy
W przyszłej kolejce potrzebujemy:
Płock-Raków - remis
Jaga-Pogoń - strata punktów przez Jagę (niestety pogoń dołuje)
Zagłębie-ŁKS - strata punktów przez Zagłębie
Górnik-Lech - wygrana Lecha
Korona-Śląsk - wygrana Śląska
i oczywiście MY-Craxa
