|
Tu nie chodzi o to, że w Socios są ludzie z SKWK bo na pewno są. Tak samo jak wyznawcy Biedronia, Tuska czy Jarka. Są też parchy zza miedzy itp. Argument,że Kuba był w SKWK? Kpina, płacił składki i tyle znaczył - jak teraz 99% członków Socios. Trio wspiera Socios? Jasne że wspiera bo na razie dostaje wsparcie $$ i dobry kibicowski PR.
Dla mnie ważne jest jakie osoby kręcą się wokół osób decyzyjnych w Socios. Czy one były i znaczyły coś w SKWK i miały możliwość orientowania się w byłej sytuacji wokół klubu. Ja osobiście po zmianie prezesa przestałem płacić składki i odłączyłem się od Socios. Teraz kiedy słyszę, że Socios powinno mieć wpływ na sprawy w klubie - mniejsze czy większe, wiem, że była to dobra decyzja.
|