Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22994
Stary 01.03.2020, 20:30
Niektorzy mysla, e Wegrzyn nie lubi Wisly bo ogladaja tylko jego komentarze jak gra Wisla. Niech ktos ogladnie inne mecze i tez tak mowi. Jednek bym przyjal, ze sie zna bardziej na pilce niz ludzie z tego forum.
A, ze Wisla sie rozpaczliwie bronial wczoraj? No tak sie wlasnie bronila
Odpowiedz cytując