|
Niektorzy mysla, e Wegrzyn nie lubi Wisly bo ogladaja tylko jego komentarze jak gra Wisla. Niech ktos ogladnie inne mecze i tez tak mowi. Jednek bym przyjal, ze sie zna bardziej na pilce niz ludzie z tego forum.
A, ze Wisla sie rozpaczliwie bronial wczoraj? No tak sie wlasnie bronila
|