|
Ja tylko chciałbym napisać tutaj ,że w kwestii organizacji wyjazdu,a raczej zakupu biletów, jestesmy w czarnej dupie.Dumne plakaty "Inwazja na Gliwice",a zapsy 12:30-14:30.Będąc po 13 kolejka kilkaset osób,która postepuje w slimaczym tempie,bo....non stop sto ktos dochodzi z boku,a zapisy prowadzi JEDNA dziewczyna,która co jakis czas rozmawia prze telefon(i tu nie mam do Niej pretensji) lub w jest zajmownana co jakiś czas rozmową przez "bajerantów". O 14:30 "close" ,a ja przeszedłem ok. 60-70% tej kolejki ,ale te ostanie 30% zajełoby z 1h.Przy takiej "inwazji" powinno przyjmowąc przynajmniej 3 osoby,byc moze nie byłoby konieczności robienia tego po meczu.....Wszyscy chcą kasę,ale pracowac nie ma komu.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 01.03.2020 o godz. 18:01.
|