|
Słabo gramy w odbiorze, często na przeciwnika rzuca się trzech naszych i nie zawsze to z pozytywnym efektem. Dużo przy tym niestety niepotrzebnych fauli. Strasznie wolno rozgrywamy atak pozycyjny.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|