Levis88 napisał(a):

|
Warto dodać, że Tupta miał jedną sytuację i pewnie ją wykorzystał. Znam kilku napastników, którzy w tej sytuacji trafili by bramkarza albo słupek w najlepszym wypadku.
|
I to był bardzo ładny strzał, widać że ma ułożoną prawą stopę. Nie jest przypadkiem że uchodzi za talent.