wiesniak842 napisał(a):

|
Blaszczykowski tez byl w SKWK. Won z Wisly!!!
|
SKWK zaczynało jako świetny projekt nikt nawet nie przypuszczał co z niego zrobią kumaci. Pasożyty wybierają zdrowy organizm. Tekst z Błaszczykowskim słyszę od czasu Bednarza i jeszcze przyjdź na spotkanie i wyraź swoje zdanie. Zgrana płyta