Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22983
Stary 29.02.2020, 21:04
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Blaszczykowski tez byl w SKWK. Won z Wisly!!!
SKWK zaczynało jako świetny projekt nikt nawet nie przypuszczał co z niego zrobią kumaci. Pasożyty wybierają zdrowy organizm. Tekst z Błaszczykowskim słyszę od czasu Bednarza i jeszcze przyjdź na spotkanie i wyraź swoje zdanie. Zgrana płyta
Odpowiedz cytując