Wyświetl pojedynczy post
kris10
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 29.02.2020, 21:02
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie - nie sądzę. Większość - z całą pewnością tak.

Ja wiele rozumiem, Boguski dzisiaj zagrał, delikatnie rzecz ujmując, słabo, ale nie mam zamiaru obarczać go winą za błędy Sadloka, Janickiego, Wasyla, Savicevicia itd.
Tak, zgadzam się że nie on popełnia cudze błędy - problem jaki widzę z tym panem to jego użyteczność dla zespołu - zajmuje pozycję przeważnie pomocnika czyli osoby ofensywnej. Gdy zespołowi nie idzie w defensywie i traci bramki to rolą jego i innych osób z przodu jest zdobywanie tych bramek by wygrać spotkanie.

A po statystykach widać że on nic nie wnosi bo z nim zdobyto ledwie 9 bramek a przebywał w okolicach 50% możliwych do rozegrania minut. Podczas, gdy go nie było to na podobną liczbę minut zdobyliśmy tych bramek 21.

Wniosek taki że gdy ten Pan przebywa na murawie, częstotliwość akcji ofensywnych spada i to drastycznie, nawet nie chce odkopywać statystyk meczowych w meczach gdy grał 90 minut bo były takie gdzie strzałów w ogóle było na lekarstwo że o celnych nie wspomnę ...

Żeby chociaż w obronie jeszcze go było widać jak do rywala doskakuje, przeszkadza - a tu na samym starcie zabawa z opaska a po chwili piłkarz z Płocka żongluje piłka przy nim na naszym 30 metrze, no do cholery... czasami jak wchodzi to wygląda gorzej niż reszta która ma już większość minut w nogach
Ostatnio edytowane przez kris10 : 29.02.2020 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując