wolfy napisał(a):

Moim zdaniem za dużo jest ludzi którzy chcą TS-u pasożytującego na SA w Socios żeby na jakikolwiek nacisk liczyć.
Zmierza to wszystko w kierunku upadku, mimo że sportowo pewnie się utrzymamy.
|
To było jasne już jak się Socios formowało, że się tam zadekują spady z SKWK.