Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22980
Stary 29.02.2020, 20:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem za dużo jest ludzi którzy chcą TS-u pasożytującego na SA w Socios żeby na jakikolwiek nacisk liczyć.
Zmierza to wszystko w kierunku upadku, mimo że sportowo pewnie się utrzymamy.
To było jasne już jak się Socios formowało, że się tam zadekują spady z SKWK.
Odpowiedz cytując